Йога Вдома Для Початківців, Це Відмінний Спосіб Релаксації, Зняття Стресу Та Підтримання Фігури В Хорошій Формі

Адже перш, ніж переходити до складних вправ, необхідно освоїти найпростіші. До таких відносяться асани для балансу, нахили, лежачи або сидячи, прогини, перевернуті, скручування та упори на руках. Слово «йога» має багато змістових відтінків. У філософії воно використовується як термін для вираження ідеї роботи над собою, метою якої є самореалізація людської сутності. Давньоіндійським вченням – «Бхагавад-гіта» – традиційна йога розглядалася як засіб возз’єднання людини з богом, від якого він свого часу був відчужений. Йога пройшла випробування століттями, являє собою вчення про розкриття еволюції свідомості особистості, про її психічному і фізичному здоров’ї.

йога для початківців вдома

Одним із плюсів sizzling йоги є те, що тепло розслаблює м’язи та збільшує гнучкість тіла. Але, вона не підходить для тих, хто страждає на проблеми серцево-судинної системи або погано переносить спеку. Хатха – дослівно перекладається як сонце (ха) і місяць (тха).

Луцькі Аніматори Презентували Короткометражку, В Якій Співає Сергій Бабкін

Популярність йоги останнім часом різко зросла. До того ж ця практика ще й дуже корисна не тільки для фізичного здоров’я, а для психічної рівноваги. Ми розповідаємо, як розпочати домашню практику йоги на прикладі десяти дуже простих, але корисних асан. Практикуйте ці вправи, щоб зберегти себе фізично, психічно та емоційно. Дуже часто в розкладі занять можна побачити назву курсу «Йога на двох».

  • Під час індивідуальної практики вам буде дуже легко зазнатись, вирішивши, що ви ого-го.
  • Якщо ви збираєтеся відвідувати заняття в йога-студії, вони нададуть вам все необхідне.
  • Займаючись йогою в холодних умовах, Ви ризикуєте травмувати суглоби і зв’язки.
  • Це дуже просто і ефективно, тому обов’язково спробуйте витратити кілька хвилин, якщо є бажання трохи потягнути шию, хребет і стегна, і в той же час зняти напругу.

Робіть вправи усвідомлено і розмірено в своєму темпі, без будь-яких надмірних зусиль. Поза кішки (Марджариасана) патанджали і деякі інші базові пози. На вдиху відставте ліву ногу назад, опустіть коліно на підлогу.