Медична Газета «здоровя України»

У лютому, до початку московської агресії, Тернопіль у лізинг придбав 15 нових автобусів. 10 з них вже пройшли реєстрацію та виїхали на маршрути… Сьогодні, 17 березня, мешканці Нагірянської громади зустріли загиблого на російсько-українській війні Героя Михайла Москалика… Знову на ті ж граблі, або Який же нацвідбір без скандалу?

  • Крім того, ми представляємо весь спектр цифрових продуктів і рішень PressReader в Україні в якості агента.
  • Читаючи «Дебют-газету», ви майже фізично відчуєте, як це видання, завдяки майстрам пера, об’єднує схід і захід України, її північ і південь!
  • Ми єдині, хто має виключне право на розповсюдження друкованих версій 2000+ закордонних газет і журналів в Україні.
  • Сподіваємося, що нам усе вдасться.
  • Будь-який передрук чи будь-яке інше поширення зазначеної інформації здійснюється за попередньої згоди керівництва редакції.

Українська влада вимагає від окупантів негайно надати коридори для евакуації маріупольців … МЗС України виступає за те, щоб заявку України на членство в Європейському Союзі розглядали окремо від заявок Грузії та Молдови. В бізнесі звільнення — це своєрідна пауза, яка потребує злагодженої роботи всієї команди та забирає в компанії ресурси ptaxa.com.ua й час. Досьє Війна в Україні Близько 5-ої ранку 24 лютого 2022 року Росія завдала повітряних ударів по цілях в Україні, розпочавши повномасштабний воєнний наступ на її територію. Повідомлення, оцінки, репортажі – в досьє DW. Для солідарності ФРН з Україною потрібні конкретні дії Президент Володимир Зеленський розчарований у Німеччині.

Оперативна Інформація Генерального Штабу України Станом На 06 00 21032022 Щодо Російського Вторгнення

Щорічний Міжнародний фотоконкурс теж велика перевага цієї газети. Фотознімки, зроблені в правильну мить, часом більш промовисті, аніж слова. Усі багаторічні надбання редакції, як і вдячні відгуки читачів, створюють їй незаперечний авторитет в українському інформаційному просторі.

газета по-українськи читати онлайн

Дзвінки приймаються в робочий час до 15 грудня цього року. 1) ПЕРЕДПЛАТІТЬ на весь наступний рік «Дебют-газету» за єдиним індексом – 76449(подробиці – нижче). Презентуємо новий дизайн обкладинки та, як завжди, багато цікавих творів від авторів, які разом із читачами «Дебют-газети» об’єднують країну, засвідчуючи культурний розвиток та українську мову. Поки що в якості гостя стенду Міжнародного… Президент Володимир Зеленський як людина культурна відвідав Книжковий Арсенал, який пройшов у Києві з 23 по 27… Ділимося приємною новиною, що надійшла до редакції «Дебют-газети» від Черкаської обласної бібліотеки…

Але поки їй вдалося лише членство в “енергетичному ЄС”. Під час війни РФ в Україні синхронізація енергосистем з Європою особливо важлива для Києва. Ви можете оформити передплату на будь-яке закордонне видання з нашого каталогу у 2000+ газет і журналів з доставкою в режимі “день-у-день”. 300 голосів віддала рано-вранці Верховна Рада за запровадження воєнного стану. Термінове засідання відбулося після того, як російські війська здійснили відвертий акт збройної агресії проти України, атакувавши наші кордони фактично з усіх напрямків. Уперше наш часопис опинився на головній книжковій події року.

Коронавірусною Інфекцією У Світі Захворіло Понад 426 Млн Людей

Редакція не розголошує ніяку інформацію про авторів, твори яких не пройшли редколегію. Відео розміщене на YouTube-каналі СИМОНЕНКІВСЬКА Книгозбірня-Черкаси. Зареєструвавшись за телефоном, ви даєте згоду на обробку вищезазначених персональних даних та на публікацію їх у «Дебют-газеті».

Звіти з продажу та передплати дуже оптимісти-чні. Тож народженій у 2019 році «Дебют-газеті» можна прог-нозувати довге та щасливе життя. Та ще й виконання важливої місії в розбудові України як незалежної, цілісної держави з людьми високого культурного рівня. Та й, погодьтеся, жодний інтернет не дасть стільки позитивних емоцій, як перегортання сторінок свіжого номера друкованого видання зі ще невідомим та неодмінно цікавим змістом. Перегодом працювала в газеті «Україна і світ сьогодні». Домашні тварини під час війни Залишаючи рідні місця, люди намагаються не кидати своїх котів, собак та інших домашніх улюбленців.

Майже 80% Американців Підтримують Відмову Від Купівлі Нафти І Газу З Рф

2) ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЯ до 15 грудня 2021 рокуза вказаними нижче номерами телефонів. Якщо остання із трьох цифр, що випали, робить число більшим, ніж кількість учасників, вона умовно вважатиметься цифрою zero. Наприклад, якщо останньою цифрою випадає кулька під номером 7, виходить число, приміром, 747, то виграшним номером вважатиметься 047. Наступна цифра буде записана зліва від першої цифри. Аналогічно буде записана й третя цифра.

Чимало наших студентів та випускників брали участь у школах журналістики газети «День», що дало їм змогу здобути нові навички, знайомства, звести партнерські мости між журналістами різних регіонів. Не менше уваги привертають мистецькі та дослідницькі проекти «Дня». Відповідно вони мені імпонують у контексті діяльності ГО «Центр вільної освіти і культури» (ЦВОК) у м.